Tiranë, makina bie në greminë, humb jetën drejtuesi

Publikuar tek: aktualitet, më 21:31 27-09-2015 Tiranë, makina bie në greminë, humb jetën drejtuesi

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur pak minuta më parë në afërsi të fshatit Tujan në Tiranë.

Automjeti tip “Benz” me targa AA586FE ka rënë nga rreth 30 metra lartësi në greminën në afërsi të fshatit Tujan, si pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit, 60 vjeçari Hysen Shahini. Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit tragjik. Policia dhe forcat e zjarrfikëses kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punohet për nxjerrjen e trupit të viktimës nga gremina.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohet autori i plagosjes në qendër të Tiranës
Konfiskohen llogaritë e nënës së Kastriot Ismailajt, administratorit të DIA-s »
Article Logic
Execution time: 0.013472080230713
array(1) { ["section"]=> string(55) "tirane-makina-bie-ne-gremine-humb-jeten-drejtuesi-21781" }