Tiranë, makina përplas për vdekje kalimtarin

Publikuar tek: aktualitet, më 19:31 12-02-2017 Tiranë, makina përplas për vdekje kalimtarin

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një kalimtari ka ndodhur disa minuta më parë në autostradën Tiranë – Durrës, pranë Vorës.

Një automjet ka përplasur për vdekje këmbësorin në momentin që po kalonte rrugën. Viktima, ende i paidentifikuar është gjetur i shtrirë në tokë pa shenja jete. Drejtuesi i automjetit është larguar pas aksidentit ndërsa në vendngjarje ka mbërritur policia.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ish-banori i Big Brother mik me Drinin që vrau të dashurnë dhe veten, ja si e kujton
Krimi në Fier / Reagon ashpër bashkëshorti i Ermira Dushit »
Article Logic
Execution time: 0.011166095733643
array(1) { ["section"]=> string(49) "tirane-makina-perplas-per-vdekje-kalimtarin-68516" }