Tiranë/Posedonin arsenal armësh dhe drogë, Policia prangos katër persona

Publikuar tek: aktualitet, më 10:35 18-05-2015 Tiranë/Posedonin arsenal armësh dhe drogë, Policia prangos katër persona

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një grup të cilët posedonin  një arsenal armësh.

Gjatë kontrolleve të ushtruara , policia ka sekuestruar  1 armë gjahu, 1 pushkë, 12 kallëpe tritoli, 700 kapsolla detonatorë si dhe një aparat për shpërthim detonatorësh elektrik. Ndërsa në momentin e kontrollit fizik, policia gjeti një pistoletë të tipit “Berreta”.

Policia ka arrestuar  në flagrancë  vëllezërit, Arben , Osman dhe Selim  Çerpja dhe kushëririn e tyre Sali Çerpja.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ja emrat e subjekteve ku nuk duhet të bleni karburant, ministria i gjen me shkelje
Erdhi për takuar vajzën shqiptare që njohu përmes internetit, zhduket italiani »
Article Logic
Execution time: 0.013088941574097
array(1) { ["section"]=> string(77) "tirane-posedonin-arsenal-armesh-dhe-droge-policia-prangos-kater-persona-11384" }