Tiranë/ Rrjedhje gazi në banesë, shpërthejnë flakët

Publikuar tek: aktualitet, më 17:26 03-09-2015 Tiranë/ Rrjedhje gazi në banesë, shpërthejnë flakët Foto ilustruese

Një banesë në Tiranë është përfshirë nga flakët pasditen e sotme. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të shkollës “Bajram Curri”, ndërsa nuk raportohet për persona të lënduar nga zjarri.

Mësohet se fillimisht brenda në banesë ka pasur rrjedhje gazi nga një bombël, çka është bërë shkak për ndezjen e flakëve.

Zjarrëfikset kanë mbërritur me shpejtësi në vendngjarje dhe kanë mundur të vënë në kontroll flakët, pa u përhapur në banesat e tjera.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Veliaj dhe këshilltarët e Tiranës mbeten pa drita, pezullojnë mbledhjen
Pishinat e “Vip”-ave në Golem falimentojnë ujësjellsin e Kavajës »
Article Logic
Execution time: 0.013459920883179
array(1) { ["section"]=> string(55) "tirane-rrjedhje-gazi-ne-banese-shperthejne-flaket-19893" }