Tiranë, shaktërrohet grupi kriminal i grabitësve, arrestohen 4 persona

Publikuar tek: aktualitet, më 17:26 20-05-2015 Tiranë, shaktërrohet grupi kriminal i grabitësve, arrestohen 4 persona

Policia e Tiranës ka arrestuar 4 persona të dyshuar si pjestarë të një grupi kriminal, përgjegjës për disa grabitje. Arrestimi i tyre u krye ditën e djeshme në rrugën e Kavajës, ku ka patur edhe shkëmbim zjarri midis grabitësve dhe policisë.

Të arrestuar janë Eduart Kacoli, 22 vjeç, Eduart Ndou, 26 vjeç, Ndue Ndou, 21 vjeç nga Puka dhe Alban Meshi, 28 vjeç nga Hasi. Në vendin e  ngjarjes u sekuestrua me cilësinë e proves materiale një armë zjarri e llojit pistoletë TT si dhe motorri i grabitur me targë TR087 H.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « AMA: Të zbardhet ngjarja në Librazhd, gazetarët u morrën peng
Asgjësohen 2320 rrënjë kanabis në Shkodër dhe 30 bimë në Vlorë »
Article Logic
Execution time: 0.012433052062988
array(1) { ["section"]=> string(74) "tirane-shakterrohet-grupi-kriminal-i-grabitesve-arrestohen-4-persona-11604" }