Tiranë/ Tentoi të korruptojë policin me 500 lekë, arrestohet

Publikuar tek: aktualitet, më 10:31 05-03-2015 Tiranë/ Tentoi të korruptojë policin me 500 lekë, arrestohet

Shtetasi Muamer Çala është arrestuar nga policia pasi tentoi të korruptojë një polici.

Shtetasi u ndalua nga polici teksa po udhëtonte me mjetin e tij me targa AA602KT. Çala pas kontrrollit rezultoi të ishte pa dokumenta dhe fill pas kësaj ka dashur të korruptojë policin duke i ofruar 500 lekë, ç’ka ka sjellë menjëherë arrestimin e tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Korçë/ Arrestohet i riu, vodhi kasafortën e kazinosë
Shkatërrohet banda e hajdutëve shqiptarë në Itali, 7 të arrestuar »
Article Logic
Execution time: 0.012646913528442
array(1) { ["section"]=> string(63) "tirane-tentoi-te-korruptoje-policin-me-500-leke-arrestohet-5001" }