Tiranë, tre automjete përfshihen nga flakët, digjen plotësisht

Publikuar tek: aktualitet, më 13:21 20-11-2015 Tiranë, tre automjete përfshihen nga flakët, digjen plotësisht

Tre automjete janë përfshirë nga flakët në rrugën “Siri Kodra” të kryeqytetit. Automjetet ishin parkuar në rrugën përpara një lokali nate.

Forcat e policisë dhe zjarrfikësja kanë shkuar në vendngjarje. Sipas hetimeve të para bëhet fjalë për një zjarr aksidental që mund të ketë përfshirë një automjet dhe më pas është përhapur duke djegur edhe dy të tjerët që ishin parkuar pranë. Nga ngjarja nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kush është nëna e foshnjes së vdekur që u fotografua dje në QSUT, hedhur mbi karrige. Lexoni historinë tronditëse
Vëllai i Sokol Olldashit: “Ata janë lutur që të vdiste” .... Dhe “pengu” mbi aksidentin »
Article Logic
Execution time: 0.016317129135132
array(1) { ["section"]=> string(66) "tirane-tre-automjete-perfshihen-nga-flaket-digjen-plotesisht-25889" }