Titujt e këngëve të albumit më të ri të Mozzik mund t'i mësoni vetëm nëse plotësohet ky kusht

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:22 30-05-2020 Titujt e këngëve të albumit më të ri të Mozzik mund t'i mësoni vetëm nëse plotësohet ky kusht Mozzik

Mozzik ka njoftuar fansat e tij se në fund të qershorit pritet të publikojë albumin e tij më të ri.

Për këtë album reperi ka bashkëpunuar edhe me këngëtarë të huaj, ndërsa do të jenë 20 këngë në albumin me titull "Mozart".

Me anë të një psotimi në Instagram Mozzik zbuloi edhe kopertinën e albumit, në të cilën shihen prindërit dhe vëllai i tij.

Ai thotë se nëse bëhen 500 mijë komente në atë postim, atëherë do t’i bëjë publike titujt e këngëvë të “Mozart”.

“Sa ma shpejt qe bohen 500mije komente #2EURO i qes edhe emrat e kongve e ma shume detaje . shkojme mezi po pres me nda Albumin me juve ”, ka shkruar Mozzik.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009721040725708
array(1) { ["section"]=> string(100) "titujt-e-kengeve-te-albumit-me-te-ri-te-mozzik-mund-t-i-mesoni-vetem-nese-plotesohet-ky-kusht-208379" }