Tjetër aksident i rëndë/ Dy makina përplasen në Fier-Patos, plagosen shoferët

Publikuar tek: aktualitet, më 20:45 25-11-2020 Tjetër aksident i rëndë/ Dy makina përplasen në Fier-Patos, plagosen shoferët Foto ilustruese

Një tjetër aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme, teksa dy automjete janë përplasur tek ”Kthesa e Mbretit” në aksin nacional Fier-Patos.

Automjeti tip ”Fiat Doblo” me targa AA 759 HI është përplasur me një automjet tip ”Opel Zafira” me targa AA 084 ZN.

Në “Fiat Doblo” udhëtonte drejtuesi i mjetit me bashkëshorten. Të plagosur kanë mbetur vetëm dy drejtuesit e mjeteve, të cilët ndodhen në spitalin rajonal të Fierit dhe po marrin mjekimin.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Lexo edhe: Aksident i frikshëm në Tepelenë-Mallakastër, plagosen rëndë 5 persona, mes tyre një 9-vjeçar

Lexo edhe: EMRI/ Vdes 67-vjeçari në Memaliaj, e shtypi fugoni pasi djali kishte harruar të ngrinte frenat e dorës

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « TENDER i TURPSHËM në kohë pandemie: Shërbimi Diplomatik mbush trastat me Uiski, verë dhe Amaro lukzose për punonjësit
Tragjike në Berat, i moshuari vret veten me plumb në zemër pasi dyshonte se kishte Covid, familjarët e gjejnë të mbuluar në gjak »
Article Logic
Execution time: 0.011817932128906
array(1) { ["section"]=> string(82) "tjeter-aksident-i-rende-dy-makina-perplasen-ne-fier-patos-plagosen-shoferet-229121" }