Tjetër aksident I TMERRSHËM në Fier, ‘’Audi’’ përplas këmbësoren dhe largohet nga vendngjarja, gruaja në gjendje kritike

Publikuar tek: aktualitet, më 13:35 24-08-2019 Tjetër aksident I TMERRSHËM në Fier, ‘’Audi’’ përplas këmbësoren dhe largohet nga vendngjarja, gruaja në gjendje kritike Foto ilustruese

Një tjetër aksident u regjistrua në minutat e fundit po në rrethin e Fierit. Një automjet tip ‘’Audi’’ ka përplasur një këmbësore në fshatin Patos.

47-vjeçarja A.M. është dërguar me urgjencë në Spitalin e Fierit dhe mësohet se ndodhet në gjendje kritike për jetën.

Ndërkohë, drejtuesi i mjetit, i cili ende nuk është identifikuar, është larguar nga vendngjarja bashkë me makinën.

Paraditen e sotme, 24-vjeçari Flamur Tahaj vdiq në aksin Levan-Tepelenë, pasi motorri u godit nga makina ‘’Benz’’ e Kudret Zykës, i cili ia mbathi nga vendngjarja, por u arrestua pas 3 orësh nga policia.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071771144866943
array(1) { ["section"]=> string(121) "tjeter-aksident-i-tmerrshem-ne-fier-audi-perplas-kembesoren-dhe-largohet-nga-vendngjarja-gruaja-ne-gjendje-kritike-176200" }