Tjetër aksident/ Makina përplas motorrin në autostradën Fushë-Krujë-Milot, 1 i plagosur

Publikuar tek: aktualitet, më 19:41 18-11-2019 Tjetër aksident/ Makina përplas motorrin në autostradën Fushë-Krujë-Milot, 1 i plagosur

Një tjetër aksident ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Fushë-Krujë-Milot, në afërsi të fshatit Luz.

Mësohet se një makinë ka përplasur një motorr.

Si pasojë ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i motorrit.

Sakaq, ky i fundit është dërguar menjëherë në Spitalin e Traumës, ku po merr mjekimin e nevojshëm.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon pë zbardhjen e plotë të aksidentit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087788105010986
array(1) { ["section"]=> string(92) "tjeter-aksident-makina-perplas-motorrin-ne-autostraden-fushe-kruje-milot-1-i-plagosur-186341" }