Tjetër aksident në Elbasan, drejtuesi i motoçikletës përplaset me mbrojtëset e rrugës dhe përfundon në spital

Publikuar tek: aktualitet, më 19:18 24-01-2020 Tjetër aksident në Elbasan, drejtuesi i motoçikletës përplaset me mbrojtëset e rrugës dhe përfundon në spital Foto ilustruese

Një 45 vjeçar është aksidentuar pak momente më parë në rrugën Elbasan-Papër, dhe për pasojë ka përfunduar në spital.

Mësohet se, 45 vjeçari duke drejtuar motoçikletën ka humbur kontrollin dhe është përpasur me mbrojtëset anësore të rrugës. Identiteti i të plagosurit nuk dihet ende, ndërkohë që është dërguar në spital dhe po merr ndihmën e nevojshme mjekësore.

Kujtojmë se, pasditen e sotme një tjetër aksident ka ndodhur në rrugën Elbasan-Librazhd ku ka humbur jetën vëllai i kreut të Partisë Demokratike të Librazhdit, 45-vjeçari Ardian Vreto.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069870948791504
array(1) { ["section"]=> string(115) "tjeter-aksident-ne-elbasan-drejtuesi-i-motocikletes-perplaset-me-mbrojteset-e-rruges-dhe-perfundon-ne-spital-193049" }