Tjetër aksion antidrogë, në pranga 5 trafikantët shqiptarë

Publikuar tek: aktualitet, më 13:35 05-09-2017 Tjetër aksion antidrogë, në pranga 5 trafikantët shqiptarë

Një aksion antidrogë është zhvilluar sot në Greqi, ku në pranga kanë rënë 3 shtetas shqiptarë dhe 2 grekë.

Sipas policisë greke, janë sekuestruar 23 kg drogë e llojit heroine dhe 38.8 gram mariuanë, në zonën e Aspropirgos në Athinë,.

Mësohet se lënda narkotike magazinohej në Athinë për tu shitur më pas në Larisa.

Policia ka arrestuar menjëherë 3 shtetasit shqiptarë dhe 2 grekët,identiteti i të cilëve ende nuk bëhet i ditur. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.21283411979675
array(1) { ["section"]=> string(61) "tjeter-aksion-antidroge-ne-pranga-trafikantet-shqiptare-91231" }