Tjetër alarm për sulm terrorist në Barcelonë, gjendet çanta e braktisur

Publikuar tek: bota, më 13:41 21-08-2017 Tjetër alarm për sulm terrorist në Barcelonë, gjendet çanta e braktisur

Tjetër alarm për sulm terrorist në Barcelonë, pas tragjedisë së disa ditëve më parë ku si pasojë vdiqën 14 persona.

Ditën e sotme është gjetur një çantë e  braktisur në autobus duke përhapur alarm. E gjithë rruga ku kalon mjeti është bllokuar.

Mediat e huaja bëjnë me dije se e gjithë zona është evakuuar dhe strukturat e policisë janë ngritur në këmbë. 

rdhtyh.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përplaset luftanija amerikane me një naftëmbajtëse, zhduken 10 marinarë
Arrestohet terroristi i dyshuar i sulmit me furgon në Barcelonë »
Article Logic
Execution time: 0.01145601272583
array(1) { ["section"]=> string(76) "tjeter-alarm-per-sulm-terrorist-ne-barcelone-gjendet-canta-e-braktisur-89729" }