Tjetër dasmë madhështore, moderatori i njohur shqiptar martohet në tetor

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:44 16-08-2017 Tjetër dasmë madhështore, moderatori i njohur shqiptar martohet në tetor

Një tjetër dasmë madhështore pritet në tetor, pas bujës që bëri dasma e Turit dhe Orindës në korrik.

Bëhet fjalë për moderatorin Labinot Gashi dhe Qëndresën, të fejuarën e tij që i ka rrëmbyer zemrën. Prive.al mëson se dasma do të zhvillohet me 21 tetor në një restorant luksoz në periferi të Prizrenit.

Labin tashmë e ndajnë pak ditë nga beqaria! Po presim me padurim për surprizat në dasmën e tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069329738616943
array(1) { ["section"]=> string(77) "tjeter-dasme-madheshtore-moderatori-i-njohur-shqiptar-martohet-ne-tetor-89244" }