Tjetër divorc i bujshëm, modelja shqiptare ndahet nga bashkëshorti ish-futbollist

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:20 25-10-2016 Tjetër divorc i bujshëm, modelja shqiptare ndahet nga bashkëshorti ish-futbollist

Modelja shqiptare Misse Beqiri dhe ish-futbollisti i Manchester United, Anders Lindegaard i kanë dhën fund martesës së tyre.

Tabloidi britanik “The Sun” shkruan shkruan se kriza mes çiftit të njohhur ka nisur prej gushtit të këtij viti për shak të mosmarrveshjeve për jetën e ndarë që ata bënin.

Ata ishin të martuar prej rreth dy vitesh dhe kanë një djalë i cili quhet Julian dhe sipas burimeve të ‘The Sun’ ai është prioriteti i tyre.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029195070266724
array(1) { ["section"]=> string(86) "tjeter-divorc-i-bujshem-modelja-shqiptare-ndahet-nga-bashkeshorti-ish-futbollist-57345" }