Tjetër gjykatës në 'sitën' e Vetting-ut, ja kush është (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:49 05-04-2018 Tjetër gjykatës në 'sitën' e Vetting-ut, ja kush është (EMRI) foto ilustruese

Besim Trezhjeva mësohet se do të jetë edhe gjykatësi i rradhës, i cili do të kalojë në sitën e Vetting-ut.

Seanca dëgjimore publike e tij është vendosur të zhvillohet më datë 11 prill nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit.

Anëtarët e trupës gjykuese të KPK mësohet se janë Alma Faskaj, Firdes Shuli dhe Roland Ilia.

Trezhjeva aktualisht është gjykatës në Gjykatën e Apelit në Durrës dhe njëkohësisht edhe kandidat në Këshillin e Lartë të Prokurorisë, ndërsa është i treti që i nënshtrohet procesit të Vetting-ut.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'SHBA 9 milionë dollarë Soros-it për qeverinë Rama', reagon menjëherë Donald Lu ( DEKLARATA E PLOTË)
Opozita mbledhje URGJENTE, çfarë paralajmërojnë për SOT kuksianët »
Article Logic
Execution time: 0.012964963912964
array(1) { ["section"]=> string(63) "tjeter-gjykates-ne-siten-e-vetting-ut-ja-kush-eshte-emri-115820" }