Tjetër GODITJE për LSI, Monika Kryemadhit i ikën kryetari i këshillit bashkiak dhe 3 të tjerë

Publikuar tek: aktualitet, më 10:00 26-03-2018 Tjetër GODITJE për LSI, Monika Kryemadhit i ikën kryetari i këshillit bashkiak dhe 3 të tjerë Monika Kryemadhi, kryetare e LSI

LSI sa vjen e bëhet gjithnjë e dobët në këshillat bashkiakë.

Këtë herë, partisë së drejtuar nga Monika Kryemadhi i ka ikur kryetari i këshillit bashkiak të Devollit Albert Lilo si dhe tre këshilltarë të tjerë.

Ata kanë ikur nga LSI për t’ju bashkuar Partisë Socialiste. Vetë Kryemadhi, disa ditë më parë reagoi për largimet masive duke thënë se këshilltarët e LSI janë të lirë të zgjedhin.

“Anëtarët e LSI janë të lirë për të qenë kudo që janë po di të them që realitetin ku ne jetojmë nuk e ndryshojnë as këshilltarët dhe as deputetët”, u shpreh kryetarja e LSI.

Foto: Të larguarit

te.jpeg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Parkimi me pagesë, si të paguani më pak
Droga e kapur sot në Itali, ARRESTOHEN 2 POLICËT e Vlorës (EMRAT- ROLET- AKUZA) »
Article Logic
Execution time: 0.011656045913696
array(1) { ["section"]=> string(99) "tjeter-goditje-per-lsi-monika-kryemadhit-i-iken-kryetari-i-keshillit-bashkiak-dhe-3-te-tjere-114565" }