Tjetër këngë nga Noizy dhe Varrosi (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:28 15-04-2016

Noizy ka publikuar një tjetër këngë. Kjo është e dyta në vetëm pak javë, ndërsa përgjatë një viti, reperi ka publikuar disa videoklipe për publikun shqiptar.

“Shut the place down” titullohet kënga e re, ndërsa vjen në bashkëpunim me Varrosin.

Noizy dhe anëtarët e tjerë të grupit OTR kanë qenë mjaft aktiv kohët e fundit në publikimin e këngëve të reja. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072870254516602
array(1) { ["section"]=> string(46) "tjeter-kenge-nga-noizy-dhe-varrosi-video-37797" }