Tjetër largim nga media, e konfirmon vetë moderatorja ‘live’: Po punoj për emisionin tim në një ekran të ri

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:02 01-10-2020 Tjetër largim nga media, e konfirmon vetë moderatorja ‘live’: Po punoj për emisionin tim në një ekran të ri Fjodora Fjora

Moderatorja Fjodora Fjora dhe emisioni i saj “Chic” nuk do të transmetohen më në televizionin “News 24”.

Këtë lajm e ka pohuar vetë moderatorja në programin  “ABC e Pasdites”, ndërsa është shprehur se është duke punuar për emisionin e saj btë ri një një ekran tjetër.

“Jo nuk jemi më në Neës 24, jemi duke punuar për emisionin tim në një ekran të ri. Do të ketë një format pak më ndryshe. Megjithatë është akoma shpejt për të zbuluar detaje”.

Ajo tha se nuk ka qenë pagesa arsyeja e largimit të saj, pasi kudo ku ka punuar ka marrë pagë të kënaqshme.

“Jo nuk kam pasur asnjëherë pagesa qesharake. Do të gënjeja nëse do të thosha jam paguar keq, në të gjitha televizionet që kam punuar në respektin më maksimal dhe ditën që jam larguar prej tyre kam pasur dhe mund të jem konsideruar në pagesat më të mira të tyre televizioneve.  Në rastin tim gjithçka që përfundoi me Neës 24 perfundoi sepse erdhën kohë shum të çuditshme, pandemia, emisioni im u mbyll në Mars, nuk kishte institucione të artit dhe të kulturës”, u shpreh moderatorja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013489961624146
array(1) { ["section"]=> string(110) "tjeter-largim-nga-media-e-konfirmon-vete-moderatorja-live-po-punoj-per-emisionin-tim-ne-nje-ekran-te-ri-222363" }