Tjetër merkato në ekranet shqiptare, dyshja e famshme shkon në Tv Klan

Publikuar tek: aktualitet, më 09:44 28-07-2017 Tjetër merkato në ekranet shqiptare, dyshja e famshme shkon në Tv Klan

Ashtu si çdo fillim sezoni, edhe këtë herë janë parë shumë lëvizje në televizionet shqiptare, sa i takon moderatorëve dhe figurave të njohura të ekranit.

Ditët e fundit është përfolur për lëvizje të Marinës Vjollcës nga Top-Channel te Tv Klan, po ashtu largimi i Florian Agalliut nga Vizion Plus në Top-Channel.

Ndërkohë, një tjetër lëvizje është ajo e dyshes së njohur, shefat e kuzhinës  Alfio Rrotani dhe Indrit Çela, të cilët deri tani i kemi parë në ekranin e “In Tv” në emisionin e përjavshëm “Kripë dhe Piper”.

Duke niksur nga sezoni i ri, profesionistët e kuzhinës do ti shohim në ekranin e Tv Klan, shkruan anabel.al.

 Mësohet se ata do të jenë pjesë e një emisioni të ri gatimi , që do të mbajë vulën e producentëve Pandi dhe Bledi Laço. 

 

Alfio-Indriti4-e1454582148122.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026074171066284
array(1) { ["section"]=> string(75) "tjeter-merkato-ne-ekranet-shqiptare-dyshja-e-famshme-shkon-ne-tv-klan-87604" }