Tjetër ndarje në Hollywood, këngëtarja dhe aktori i japin fund fejesës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:01 03-02-2017 Tjetër ndarje në Hollywood, këngëtarja dhe aktori i japin fund fejesës

Këngëtarja australiane, Kylie Minouge, ka anuluar dasmën me aktorin britanik, Joushua Sasse.

Minouge vetëm disa ditë më parë u shpreh se do merrte ligjërisht mbiemrin e të fejuarit pas martesës, por  gjërat si duket kanë marr fund.

‘The Sun’, raporton se ajo ka vendosur që t’i jap fund fejesës me partnerin e saj me të cilin ishte takuar gjatë verës së vitit 2015 dhe sipas prestigjozes ajo është duke e përjetuar shumë rëndë ndarjen me të.

“Ajo është e shkatërruar, është zemërthyer. Ajo besonte që ai është i duhuri. Por, tani nuk i beson aspak atij”, ka thënë një burim i kësaj reviste.

red.jpg

red1.jpg

red2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034450054168701
array(1) { ["section"]=> string(75) "tjeter-ndarje-ne-hollywood-kengetarja-dhe-aktori-i-japin-fund-fejeses-67576" }