Tjetër seks skandal? Del foto e 'ish-Presidentit' në krevat me një bionde seksi

Publikuar tek: bota, më 17:28 15-11-2016 Tjetër seks skandal? Del foto e 'ish-Presidentit' në krevat me një bionde seksi Fotoja e dyshuar

Twitter: 0hour

Nuk është hera e parë për ish-Presidentin e SHBA-ve, Bill Klinton si protagonist i skandaleve seksuale. Lidhja e tij me 22-vjeçaren Monica Leëinsky në vitin 1995 bëri bujë të madhe por duket se Bill mund të jetë përfshirë sërish në një skandal rozë, pas një fotoje që po qarkullon në internet.

Fotoja - vërtetësia e së cilës nuk është konfirmuar - është postuar në Tëitter ku ka marrë menjëherë mijëra shpërndarje. Aty dallohet i zhveshur  teksa një bionde seksi po i bën masazh. Personi që ngjan tej mase me ish-Presidentin amerikan mban një telekomandë në dorë ndërsa relaksohet i ulur në krevat, raporton newsbomb.al.

Sipas shumë ekspertëve, ka të ngjarë që fotografia të jetë false dhe e krijuar nga një artist.

Scawda2rrrtttttnshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029211044311523
array(1) { ["section"]=> string(82) "tjeter-seks-skandal-del-foto-e-ish-presidentit-ne-krevat-me-nje-bionde-seksi-59595" }