Tjetër skandal seksual në Hollywood, aktori Freeman akuzohet nga 8 gra

Publikuar tek: bota, më 06:00 25-05-2018 Tjetër skandal seksual në Hollywood, aktori Freeman akuzohet nga 8 gra freeman

Tjetër skandal seksual raportohet nga bota e Hollywood. 

Aktori i famshëm Morgan Freeman akuzohet për ngacmime seksuale nga 8 gra. Lajmi bëhet i ditur nga CNN, dhe mendohet se këto ngacmime kanë ndodhur gjatë xhirimeve të filmave “Going in style”, “Noë you see me”.

Sakaq, ende nuk ka një reagim zyrtar nga aktori i famshëm, ndërsa hetimet janë duke u kryer paraprakisht.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098037719726562
array(1) { ["section"]=> string(76) "tjeter-skandal-seksual-ne-hollywood-aktori-freeman-akuzohet-nga-8-gra-122003" }