Tjetër tragjedi në Itali, 36 vjeçari shqiptar pëson infarkt pas zënkës me bashkëshorten. Gjendet i vdekur në makinë (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 19:36 08-02-2017 Tjetër tragjedi në Itali, 36 vjeçari shqiptar pëson infarkt pas zënkës me bashkëshorten. Gjendet i vdekur në makinë (EMRI)

Një tjetër tragjedi në Itali ka ndodhur në Itali, 36 vjeçari shqiptar Ervin Myrtaj , banues në Genova ka pësuar infrakt pas zënkës me bashkëshorten.  Ai është gjendur i vdekur në makinë, raportojnë mediat lokale.

Sipas policisë italiane mësohet se 36-vjeçari Ervin Myrtaj, nga Tirana, ka pasur nje incident ne banese para se të ndodhte ngjarja.

Shqiptari ka bërë një sherr me bashkëshorten në shtëpi dhe në nerva e sipër ka zgjedhur të dalë për të shfryrë dyfin, por pak minuta më vonë, ka pësuar atak kardiak, duke humbur edhe jetën.

Bashkëshortja e tij e ka gjetur në grahmat e fundit të jetës afër makinës së tij në rrugën Cervetto të Corniglianos aty ku edhe jetonin.

Gruaja ka lajmëruar menjëherë ambulancën, por edhe pse mjekët i kanë dhënë ndihmën e menjëhershme ai nuk ka mundur të shpëtojë.

Kjo është tragjedia e dytë për familjen e Ervinit, pasi dy javë më parë, si pasojë e një sëmundje ka vdekur edhe një kushëriri i tij i quajtur Erjon, teksa transportonte disa mobilje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohet përmbaruesi privat Baftjar Nelaj
Mega-operacion i Policisë Kufitare Vlorë dhe DeltaForce, gjenden 250 kg kanabis, zbulohet plani i transportit (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.0097999572753906
array(1) { ["section"]=> string(124) "tjeter-tragjedi-ne-itali-36-vjecari-shqiptar-peson-infarkt-pas-zenkes-me-bashkeshorten-gjendet-i-vdekur-ne-makine-emri-68133" }