Tjetër viktimë nga i ftohti i tmerrshëm, gjendet i pajetë 60 vjeçari

Publikuar tek: aktualitet, më 12:56 10-01-2017 Tjetër viktimë nga i ftohti i tmerrshëm, gjendet i pajetë 60 vjeçari

 Shënohet viktima e rradhës si pasojë e të ftohtit.

Policia bën me dije se sot, më datë 10.01.2017, rreth orës 10.35, është njoftuar se në lagjen nr 10 në Korçë, është gjetur i vdekur një shtetas rreth 60 vjeç, identiteti i të cilit ende nuk dihet. Trupi i pajetë është gjetur në vendin e quajtur parku i mallrave.

U ngrit grupi hetimor dhe po punohet për të zbardhur shkaqet e vdekjes dhe rrethanat e ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tropoja ngrihet në protestë: Një komb, një qëndrim për Ramush Haradinajn
Kim Kardashian i bën grim Marios, parukierit të saj shqiptar »
Article Logic
Execution time: 0.011274099349976
array(1) { ["section"]=> string(73) "tjeter-viktime-nga-i-ftohti-i-tmerrshem-gjendet-i-pajete-60-vjecari-65115" }