Tjetër viktimë, roja i pallatit në Golem të Lushnjes gjendet i ngrirë nga familjarët

Publikuar tek: aktualitet, më 10:11 09-01-2017 Tjetër viktimë, roja i pallatit në Golem të Lushnjes gjendet i ngrirë nga familjarët FOTO ILUSTRUESE

Një tjetër viktimë është shënuar si pasojë e temperaturave shumë të ulëta që kanë goditur prej disa ditësh vendin tonë.

Shtetasi Bashkim Çepa, 52 vjeç, nga Golemi i Lushnjes, ka ndërruar jetë si pasojë e motit të ftohtë. 52 vjeçari punonte si roje në një pallat dhe është gjetur i ngrirë mëngjesin e sotëm nga familjarët.

Çepa është viktima e tretë brenda tre ditësh që humb jetën si pasojë e motit të ftohtë. Dy viktimat e tjera jetonin në Durrës dhe Sarandë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rreh nënën, arrestohet në flagrancë 30-vjeçari (Emri)
Dhunon fizikisht dhe psikologjikisht 2 vajzat e tij, arrestohet 47-vjeçari (Emri) »
Article Logic
Execution time: 0.0099420547485352
array(1) { ["section"]=> string(89) "tjeter-viktime-roja-i-pallatit-ne-golem-te-lushnjes-gjendet-i-ngrire-nga-familjaret-64995" }