TKOB një mrekulli, Rama publikon fotot e projektit të ri

Publikuar tek: kulture-art, më 12:10 08-08-2016 TKOB një mrekulli, Rama publikon fotot e projektit të ri

Projekti i rindërtimit të Teatrit Kombëtar të Operas dhe Baletit është gati.

Lajmin e jep vetë kryeministri Edi Rama duke publikuar edhe fotot e projektit.

“Një hapësirë që do të vijë në shekullin e ri përmes një ndërhyrjeje rrënjësore, të denjë për traditën dhe ambicien tonë për Shqipërinë e Gjeneratës Tjetër”, shkruan Rama.

edi1.jpg

edi.jpg

edi2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0080080032348633
array(1) { ["section"]=> string(61) "tkob-nje-mrekulli-rama-publikon-fotot-e-projektit-te-ri-49107" }