TMERR/ Arrestohet adoleshentja tutore, detyronte të miturën të shkojë me burra të martuar

Publikuar tek: aktualitet, më 10:09 24-02-2017 TMERR/ Arrestohet adoleshentja tutore, detyronte të miturën të shkojë me burra të martuar

Një adoleshente ka rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi nxiste një të mitur që të kryente marrëdhënie seksuale me burra, në këmbim të parave.

Në pranga ra K.H 17-vjeç, si dhe Dritan Toska, 37 vjeç, pasi ky i fundit akuzohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një të mitur, me inicialet S.Sh pa dëshirën e saj. Mësohet se 17-vjeçarja detyronte të miturën të shkojë me burra, me qëllim që ajo vetë të përfitojë shuma parashë.

Materialet proceduriale i kaluan prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë për veprën penale “marrëdhënie seksuale me dhunë me të mitur të moshës 14-18 vjeç”, në ngarkim të 37-vjeçarit, ndërsa ndaj adoleshentes “favorizimi i prostitucionit”.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « PO NDODH: Grabitet karburanti, policët përleshen me armë me autorët, krismat terrorizojnë banorët (FOTO)
Mbani çadrat me vete, ja parashikimi i motit për ditën e sotme »
Article Logic
Execution time: 0.010673999786377
array(1) { ["section"]=> string(93) "tmerr-arrestohet-adoleshentja-tutore-detyronte-te-mituren-te-shkoje-me-burra-te-martuar-69795" }