“Tmerr me sy”, aventura e rrezikshme e këngëtarëve të njohur shqiptarë natën vonë për të shkuar në këtë fshat turistik (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:56 19-01-2017

Në fshatin turistik të Korçës, Dardhë, dëbora ka arritur trashësinë 1 metër dhe aktualisht raportohet se rruga është e bllokuar por dy vëllezërit korçarë, Endri dhe Stefi Prifti, bashkë me një rreth të ngushtë miqsh kanë ndërmarrë një aventurë të rrezikshme duke u nisur natën.

Stefi Prifti e cilëson këtë udhëtim si të frikshëm ndërsa rrëfen se ka parë tmerr me sy.

“Tmerri me sy zonja dhe zotërinj...
Sonte na shkatërruan me të vërtetë këta "njerëzit ekstremë"!!!
Udhëtim i frikshëm në Dardhë”, shkruan Stefi ndërsa publikon edhe videon si më sipër.

Ndiqni aventurën e tyre!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026710987091064
array(1) { ["section"]=> string(127) "tmerr-me-sy-aventura-e-rrezikshme-e-kengetareve-te-njohur-shqiptare-naten-vone-per-te-shkuar-ne-kete-fshat-turistik-video-65994" }