Tmerr në aeroplan, pasagjerët filmojnë motorrin duke marrë flakë

Publikuar tek: bota, më 06:22 02-06-2017 Tmerr në aeroplan, pasagjerët filmojnë motorrin duke marrë flakë

Momente tmerri kanë përjetuar disa pasagjerë teksa fluturonin në Chikago. Motorri është përfshirë nga flakët pasi një zog u fut brenda tij.

Piloti është detyruar të bëjë ulje emergjente në aeroportin O’Hare, ndërsa pasagjerët e kanë para skenën të shoqëruar me ulërima dhe panik të madh.

Por për fat të mirë ulja është kryer në mënyrën më të mirë të mundshme, dhe asnjë nga pasagjerët nuk është lënduar. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0084118843078613
array(1) { ["section"]=> string(69) "tmerr-ne-aeroplan-pasagjeret-filmojne-motorrin-duke-marre-flake-80899" }