Tmerr në ajër, shpërthimi hap një vrimë në mes të aeroplanit (Video)

Publikuar tek: bota, më 09:25 03-02-2016

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur gjatë fluturimit të linjes “Daallo Airlines”. Gjatë ngritjes së aeroplanit “Airbus A321”, ka ndodhur një shpërthim i madh duke krijuar një vrimë në mes të trupit të aeroplanit.

Njëri prej pasagjerëve të tmerruar arriti të realizojë edhe një video të momentit dramatic. Pilotët e aeroplanit u detyruan të anullonin udhëtimin dhe të riktheheshin përsëri në aeroportin e Somalisë nga ku u nisën pak minuta më parë. Ende nuk dihet se çfarë e ka shkaktuar shpërthimin ndërsa autoritetet kanë nisur hetimet.

12648092_1567859983538275_1920860211_n.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018555879592896
array(1) { ["section"]=> string(71) "tmerr-ne-ajer-shperthimi-hap-nje-vrime-ne-mes-te-aeroplanit-video-31614" }