Tmerr në Boston, takisa futet në mes të turmës me njerëz duke shtypur çdo gjë që i del përpara

Publikuar tek: bota, më 19:25 03-07-2017 Tmerr në Boston, takisa futet në mes të turmës me njerëz duke shtypur çdo gjë që i del përpara

Një automjet goditi një grup këmbësorësh në lindje të Bostonit pasdite e sotme, tha Policia e Shtetit në Massachusetts.

Disa këmbësorë kanë pësuar lëndime të ndryshme dhe ambulancat janë në vendin e ngjarjes, teksa dyshohet edhe për të vdekur, tha Ana Zivvas, menaxher i marrëdhënieve me mediat në Komisionin e Shëndetit Publik të Bostonit.

Incidenti ndodhi në Rrugën e Porterit dhe Tomahawk Drive pranë pishinës së taksive të Aeroportit Ndërkombëtar Logan, tha policia. Zona është vetëm në perëndim të aeroportit, raporton cnn. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Katari ka 48 orë afat për të plotësuar këto kërkesa
Jemi në prag të një lufte Kinë-Indi!? »
Article Logic
Execution time: 0.01355504989624
array(1) { ["section"]=> string(99) "tmerr-ne-boston-takisa-futet-ne-mes-te-turmes-me-njerez-duke-shtypur-cdo-gje-qe-i-del-perpara-84873" }