Tmerr në cirk, ariu sulmon spektatorët dhe plagos disa fëmijë (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 11:31 30-05-2017

Një shfaqje cirku për pak sa nuk është kthyer në një tragjedi të vërtetë.

Një ari ka sulmuar spektaktorët gjatë një shfaqje cirku në Bila Tserkva në Ukrainë.

Njerëzit ndodheshin vetëm pak metra larg kafshës dhe në një moment ariu është vërsulur drejt tyre.

Në video dëgjohen ulerimat e njerëzve të frikësuar, ndërsa flitet se ka disa fëmijë të plagosur. Megjithatë, ende nuk është qartësuar ngjarja e rëndë. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këtyre personave do i’u mohohet e drejta e pasaportës, arsyeja është shumë e rëndësishme
E ekzagjeron aktorja e famshme, i “pret” kokën Donald Trump-it (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.012768030166626
array(1) { ["section"]=> string(72) "tmerr-ne-cirk-ariu-sulmon-spektatoret-dhe-plagos-disa-femije-video-80499" }