Tmerr në ditën e dasmës, aksidentohet nusja dhe dhëndrri në Tiranë

Publikuar tek: aktualitet, më 16:16 03-09-2017 Tmerr në ditën e dasmës, aksidentohet nusja dhe dhëndrri në Tiranë

Një çift të porsamartuarish në Tiranë është aksidentuar ditën e sotme pranë zonës së Yzberishtit.

Mësohet se dhëndërri dhe nusja po udhëtonin në një makinë tip “Posrche” kur në rrugë është futur një mjet kundravajtje dhe i ka përplasur.

Fatmirësisht nga aksidenti nuk raportohet për të lënduar. Sakaq, forcat e policisë kanë mbërritur në vendngjarje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksidentohet makina e nuses dhe dhëndrit, çfarë i ndodhi “Porsche-it” në autostradën Tiranë Durrës? (FOTO NË BRENDËSI)
A ju ngjethet mishi kur dëgjoni muzikë? Jeni të veçantë, zbuloni pse »
Article Logic
Execution time: 0.011636972427368
array(1) { ["section"]=> string(71) "tmerr-ne-diten-e-dasmes-aksidentohet-nusja-dhe-dhendrri-ne-tirane-91025" }