Tmerr në Londër, si e masakruan 32 vjeçarin teksa i prenë fytyrën me thikë

Publikuar tek: bota, më 12:44 04-06-2017 Tmerr në Londër, si e masakruan 32 vjeçarin teksa i prenë fytyrën me thikë

Sulmi i rëndë që tronditi Londrën mbrëmjen e djeshme përmbante skena të tmerrshme.

Numri të vdekurve ka shkuar në 10 ndërsa të plagosur kanë mbetur 48 persona të tjerë mes tyre edhe 32 vjeçari të cilit i prenë kokën.

Oliver Dowling ka përfundur në gjendje kome pë shkak se gjatë sulmit ju pre fytyra, ndërsa e dashura e tij Marie Bondeville u plagos.

Motra e Oliver zbulon tmerrin si i vëllai u godit me thikë në fytyrë, stomak dhe në qafë, duke përfunduar menjëherë në koma.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Si shpëtoi të dashurën nga thika makabre e terroristit, dëshmia e të riut po bën xhiron e rrjetit
Sulmet në Londër, zbulohet plani i frikshëm i terroristëve që për fat dështoi »
Article Logic
Execution time: 0.01225209236145
array(1) { ["section"]=> string(79) "tmerr-ne-londer-si-e-masakruan-32-vjecarin-teksa-i-prene-fytyren-me-thike-81179" }