Tmerr në Poliçan, burri i ngul THIKËN dhëndrit, kërcënon të shoqen: Të vras dhe ty (EMRI)

Publikuar tek: kulture-art, më 09:52 29-07-2018 Tmerr në Poliçan, burri i ngul THIKËN dhëndrit, kërcënon të shoqen: Të vras dhe ty (EMRI) Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Poliçan, në fshatin Zhitom.

Shtetasi Behar.K 51-vjeç i nguli thikën dhëndrit të vet dhe kërcënoi të shoqen, duke i thënë se do ta vrasë.

Mësohet nga policia se sherri ka ndodhur në shtëpinë e dhëndrit në Berat, ndërsa ky i fundit fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën.

Kryefamiljari do të ndiqet nga Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Berat për veprën penale "Dhuna në familje".

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022669076919556
array(1) { ["section"]=> string(91) "tmerr-ne-polican-burri-i-ngul-thiken-dhendrit-kercenon-te-shoqen-te-vras-dhe-ty-emri-129494" }