Tmerr në Wimbledon, tenistja shembet përtokë dhe thërret "Më ndihmoni, ju lutem" (Video)

Publikuar tek: sport, më 20:35 06-07-2017 Tmerr në Wimbledon, tenistja shembet përtokë dhe thërret

Tenistja Bethanie Mattek-Sands e ka mbyllur garën e saj në Wimbledon në mënyrë tragjike pas një dëmtimi të rëndë në fushë.

Amerikania ra përtokë në ndeshjen kundër Sorana Cirstea, dhe dëgjohej të thërriste “Më ndihmoni ju lutem”, teksa shtrëngonte gjurin.

Ajo pësoi dëmtim akut të gjurit dhe u transportua me urgjencë në spital.

Ajo shpresonte të ngjitej sa më lartë në Wibmledon pasi kishte fituar si Australian Open dhe French Open këtë vit. /Newsbomb.al

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018894910812378
array(1) { ["section"]=> string(88) "tmerr-ne-wimbledon-tenistja-shembet-pertoke-dhe-therret-me-ndihmoni-ju-lutem-video-85285" }