Tmerr për familjen, ekranet shfaqnin film pornografik gjatë varrimit (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 13:43 28-01-2016

Një ngjarje e pabesueshme ka ndodhur në Cardiff të Ëales-it. Qindra njerëz të cilët kishin shkuar në varrimin e një burri 33 vjeçar dhe birit të tij, mbetën me gojë hapur, në momentin që panë film pornografik në ekranet që do tregonin një histori të vogël për viktimën Simon Lewis.

Varimin e kishte marrë përsipër bashkia e qytetit, e cila ka filluar hetimin për të gjetur fajtorët e kësaj ngjarjeje, ndërsa prifti ka kërkuar falje nga familja e viktimave duke thënë se asnjëherë në jetën e tij nuk ka parë diçka të tillë, raporton Dailymail.

“Të gjithë ishin në gjendje shoku. Vjerri i viktimës Simon, i bërtiste punonjësve. Filmi zgjati 4 minuta deri sa ata të arrinin ta hiqnin, ndërsa njërëzit nuk e besonin se çfarë shikonin me sytë e tyre”, ka thënë një person, i cili ka kërkuar të mos i publikohet emri.

ekr1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021245956420898
array(1) { ["section"]=> string(79) "tmerr-per-familjen-ekranet-shfaqnin-film-pornografik-gjate-varrimit-video-31153" }