TMERR/ Sulmohen me acid 6 persona, mes tyre dhe 2 fëmijë

Publikuar tek: bota, më 16:32 04-09-2019 TMERR/ Sulmohen me acid 6 persona, mes tyre dhe 2 fëmijë Birmingham (Britani e Madhe)

Britania e Madhe është tronditur ditën teksa 6 persona janë sulmuar me acid djegës në një supermarket në qytetin e Birminghamit.

Nga raportimet e fundit të mediave të huaja, 2 prej të lënduarëve janë fëmijë. Të 6 personat janë dërguar me urgjencë në spital.

Policia dhe ambulanca kanë rrethuar vendngjarjen. Ende nuk ka të dhëna se kush është agresori dhe cilat janë shkaqet e këtij sulmi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010812997817993
array(1) { ["section"]=> string(61) "tmerr-sulmohen-me-acid-6-persona-mes-tyre-dhe-2-femije-177310" }