‘Tmerri’ i pikave të karburantit, bien në pranga 2 grabitësit shqiptarë në Itali (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 19:03 22-08-2019 ‘Tmerri’ i pikave të karburantit, bien në pranga 2 grabitësit shqiptarë në Itali (VIDEO) Foto nga njëra prej kamerave të sigurisë së pikës së karburantit, ku grabisnin dy shqiptarët

Dy grabitës shqiptarë të pikave të karburantit u arrestuan sot nga policia italiane e Bolonjës.

Të ndaluarit (përkatësisht të moshave 24 dhe 29-vjeç) kishin grabitur 3 herë (në datë 8 korrik, 12 dhe 16 gusht) një pikë të furnizimit me karburant në provincën e Ravenës.

Ata i kishin grabitur pronarit të pikës së karburantit në Santerno Ovest 4 mijë €.

Së shpejti, ata do të dalin në seancë gjyqësore.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098538398742676
array(1) { ["section"]=> string(90) "tmerri-i-pikave-te-karburantit-bien-ne-pranga-2-grabitesit-shqiptare-ne-itali-video-176044" }