Tmerri në Londër pranë shtëpisë së Rita Orës, këngëtarja merr çantën dhe bën gjestin e çmuar

Publikuar tek: bota, më 10:44 15-06-2017 Tmerri në Londër pranë shtëpisë së Rita Orës, këngëtarja merr çantën dhe bën gjestin e çmuar

Kulla 24 katëshe që u shkrumbua para dy netësh në Londër, ndodhej pikërisht në lagjen e këngëtares Rita Ora.

Këngëtarja shqiptare shprehu pikëllimin e saj të thellë, dhe tha se do bënte të pamundurën për të ndihmuar personat që përjetuan tmerrin. Ajo është bashkuar me qytetarët e tjerë dhe ka kontribuar në shpërndarjen e ndihmave, ushqimeve dhe veshjeve për familjet./Newsbomb.al/

19206390_2035034270060432_1656563003_n.png19191146_2035034243393768_949252084_n.png19251094_2035034266727099_62582248_n.png19184403_2035034316727094_1433649735_n.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Asnjë i mbetur gjallë”, mbi 100 të vdekur në ndërtesën e djegur në Londër
Bilanc tragjik në Londër, shkon në 17 numri i të vdekurve, dhjetra të zhdukur »
Article Logic
Execution time: 0.011208057403564
array(1) { ["section"]=> string(97) "tmerri-ne-londer-prane-shtepise-se-rita-ores-kengetarja-merr-canten-dhe-ben-gjestin-e-cmuar-82571" }