Tmerri në Tiranë, si hyri i riu me forcë brenda kabinës elektrike dhe humbi jetën. I ati pa gjithçka me sy (DETAJET)

Publikuar tek: aktualitet, më 22:41 18-03-2017 Tmerri në Tiranë, si hyri i riu me forcë brenda kabinës elektrike dhe humbi jetën. I ati pa gjithçka me sy (DETAJET)

Pas ngjarjes së tmerrshme të disa orëve më parë në Tiranë dalin në dritë të tjera detaje.

OSHEE bën me dije se 36 vjeçari, Rigels Patoku ka hapur me forcë derën e kabinës dhe ka rënë në kontakt me rrymën. PO ashtu mësohet se bashkë me të ka qenë edhe babi it ë riut i cili ka parë gjithçka por nuk ka mundur të ndihmojë të birin.

Njoftimi paraprak i OSHEE:

Ju njoftoj per ngjarjen e ndodhur sot ne mbremje ne rrugen "Mine Peza", ku nje i ri, eshte futur ne kabinen elektrike, duke hapur deren me force, dhe me tej ka rene ne kontakt me rrymen elektrike, duke i sjelle humbjen e jetes. I pranishem me te ishte dhe i ati, i cili fatmiresisht ndodhet jashte rrezikut. Aktualisht brigadat e OSHEE se bashku me strukturat e hetimit jane duke punuar per analizimin e ngjarjes. Kabina ishte brenda kushteve teknike, me dyer te mbyllur. Mesohet gjithashtu, se kjo kabine ka rene pre disa here e demtimit te deres dhe OSHEE ka marre masa per riparimit. Aktualisht jemi ne pritje te procesverbalit nga ana e policise dhe strukturave te hetimit.

gabina.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përplasja/ Agron Tufa i publikon dokumentin Dritan Hilës: Ja kush ishte yt atë
Gafa e parë e ‘Big Brother’, zbuloni çfarë ndodhi në fillim të edicionit »
Article Logic
Execution time: 0.010094881057739
array(1) { ["section"]=> string(118) "tmerri-ne-tirane-si-hyri-i-riu-me-force-brenda-kabines-elektrike-dhe-humbi-jeten-i-ati-pa-gjithcka-me-sy-detajet-72390" }