Tmerri nga përmbytjet në Peru, gruaja përpiqet me 'mish e me shpirt' të mbijetojë mes baltës (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 14:30 17-03-2017 Tmerri nga përmbytjet në Peru, gruaja përpiqet me 'mish e me shpirt' të mbijetojë mes baltës (VIDEO)

Një grua në Peru përpiqet me mish e me shpirt t’i shpëtojë rrëshqitjes së dherave si pasojë e reshjeve të dendura. Këto pamje tragjike tregojnë momentin dramatik.

Sipas mediave të huaja, mësohet se ngjarja ka ndodhur në Punta Hermosa, në provincën Lima dhe fatmirësisht ajo ka shpëtuar falë ndihmës së ekipit të shpëtimit.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012341976165771
array(1) { ["section"]=> string(101) "tmerri-nga-permbytjet-ne-peru-gruaja-perpiqet-me-mish-e-me-shpirt-te-mbijetoje-mes-baltes-video-72243" }