Tmerrohen dasmorët, i gjithë gëzimi i tyre kthehet në ... (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 06:55 19-08-2016

Teksa dasmorët bashkë me çiftin kërcejnë të lumtur, ndodh një shpërthim në afërsi të tyre, duke thyer dhe xhamat.

Ngjarja ka ndodhur në provincën veriore të Turqisë, në qytetin Van, shkruan DailyStar.

Shpërthimi i makinës bombë shkatërroi dasmën dhe tmerroi njerëzit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Moskë, zjarri në fabrikë i merr jetën 12 personave
Aksident rrugor me 21 të vdekur në Kairo, shkak mjegulla dhe shpejtësia e lartë »
Article Logic
Execution time: 0.010505199432373
array(1) { ["section"]=> string(64) "tmerrohen-dasmoret-i-gjithe-gezimi-i-tyre-kthehet-ne-video-50182" }