Tmerrohen njerëzit nga objekti gjigant që shfaqet disa herë në qiell, UFO apo anije aliene? (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 18:47 21-07-2017 Tmerrohen njerëzit nga objekti gjigant që shfaqet disa herë në qiell, UFO apo anije aliene? (VIDEO)

Një siluetë në formë kafke e shfaqur disa herë në qiell ka tmerruar anglezët në qarkun piktoresk të Kornuallit.

Figura e çuditshme disave u ngjante me një kafkë, të tjerëve me një një anije aliene, ka nga ata që e quajtën tufë zogjsh pasi objekti zhvendosej dhe zhdukej herë pas here.

Një nga dëshmitarët, Shane House, ka postuar një video të kapur nga një autostradë në qarkun jugor dhe pyeste veten nëse ishte UFO.

Për më shumë ndiqni pamjet:

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013351917266846
array(1) { ["section"]=> string(101) "tmerrohen-njerezit-nga-objekti-gjigant-qe-shfaqet-disa-here-ne-qiell-ufo-apo-anije-aliene-video-86905" }