Tmerrohen prindërit, imazhi shqetësues i fëmijës

Publikuar tek: bota, më 19:04 26-10-2017 Tmerrohen prindërit, imazhi shqetësues i fëmijës

Fëmijët e sapolindur janë kaq të pafajshëm dhe të ëmbël, saqë në fillimet e tyre ato bëjnë vetën dy  gjëra të rëndësishme, flenë dhe hanë.

Siç shihet në foto, në dorën e fëmijës të mbështjellë vihen re thonjë që janë tmerrësisht të gjatë. Thonjtë nuk këshillohen të mbahen të gjata për shkak të mikrobeve dhe bakereve që mund të mbajnë. Ajo që ka shqetësuar prindërit kanë qenë thonjtë e gjatë dhe forma që kanë marrë ne doren e bebes se tyre. 

Screenshot_4_copy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përdhunoi një 4-vjeçare, i riu varet në mes të qytetit (PAMJET)
Instagrami me risi, video live me miqtë, ja si funksionon »
Article Logic
Execution time: 0.011432886123657
array(1) { ["section"]=> string(53) "tmerrohen-prinderit-imazhi-shqetesues-i-femijes-97336" }