Tmerrohen pushuesit, avioni aksidentohet dhe zhytet në det në prani të tyre

Publikuar tek: bota, më 07:48 07-08-2016 Tmerrohen pushuesit, avioni aksidentohet dhe zhytet në det në prani të tyre

Një avion është aksidentuar dhe zhytur në detë në prani të shumë pushuesve në plazh.

Dëshmitarët e tmerruar treguan se si avioni u godit disa herë në ujë para se të zhytej. Ky aksident ndodhi në detin e Ëinchelsea, në lindje të Sussex në Mbretërinë e Bashkuar.

Bëhet e ditur se brenda avionit të lehtë ishte vetëm një person dhe policia ka raportuar se tashmë janë gjetur edhe disa mbetje të tij.

“Ndërkohë një helikopter i rojes bregdetare ka dalë në kërkim të zonës dhe jemi në kontakt me të. Raportet fillestare sugjerojnë se avioni vjen nga një aero-klub lokal dhe se piloti ishte i vetmi person brenda tij. Hetimet po vazhdojnë” deklaron policia.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011796951293945
array(1) { ["section"]=> string(80) "tmerrohen-pushuesit-avioni-aksidentohet-dhe-zhytet-ne-det-ne-prani-te-tyre-49001" }