Tmerrohen udhëtarët! Një “pasagjer” i rrezikshëm futet fshehurazi në avion, i jepet prioritet në ulje

Publikuar tek: bota, më 18:04 07-11-2016 Tmerrohen udhëtarët! Një “pasagjer” i rrezikshëm futet fshehurazi në avion, i jepet prioritet në ulje

Një ngjarje e frikshme ka ndodhur teksa pasagjerët udhëtonin nga Torreno në Meksikë këtë të dielë.

Një nepërkë helmuese është parë varej në një dollap sipër kokave të pasagjerëve brenda avionit. Udhëtarët janë tmerruar duke u alarmuar. Avionit i është dhënë prioritet kur është ulur në Meksisë, raporton Daily Mail.

Fatmirësisht nuk ka patur të dëmtuar, ndërsa gjarpëri është kapur dhe po trajnohet nga kontrolli i kafshëve. /Newsbomb.al/

gj_3.jpggj_2.jpggj.jpg

gj_5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018578052520752
array(1) { ["section"]=> string(103) "tmerrohen-udhetaret-nje-pasagjer-i-rrezikshem-futet-fshehurazi-ne-avion-i-jepet-prioritet-ne-ulje-58699" }