Tmerruese, fëmijët e shkollës i hedhin në gropën me gjarprinj (Video)

Publikuar tek: bota, më 12:40 21-10-2016 Tmerruese, fëmijët e shkollës i hedhin në gropën me gjarprinj (Video)

Veprimi shokues i disa kujdestarëve të nxënësve të një shkolle fillore në Malajzi, ka çuar në pezullimin e tyre nga puna.

Organizuesit e kampingut, i kanë detyruar fëmijët, djem dhe vajza të moshës 10-vjeçare, të hidhen në një gropë me ujë ku gjendeshin të paktën dy gjarprinj piton.

Okampingu është organizuar nga Departamenti i Mbrojtjes Civile, dhe kishte për qëllim motivimin e fëmijëve për situata të rrezikshme. Ndërsa në video dëgjohen fëmijët teksa ulërasin nga frika ndërsa drejruesit e kampingut qeshin me ta.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E dënuan me 10 vite burg, terroristi shokon me veprimin e tij
Zjarr në qendrën e azilkërkuesve në Suedi, evakuohen 40 persona »
Article Logic
Execution time: 0.008944034576416
array(1) { ["section"]=> string(72) "tmerruese-femijet-e-shkolles-i-hedhin-ne-gropen-me-gjarprinj-video-56935" }